هزینه تزریق بوتاکس(دیسپورت،مصپورت(مسپورت)،نورونوکس)

تزریق بوتاکس یکی از درمان‌های زیبایی غیرجراحی است که به دلیل مزایای متعدد طرفداران بسیاری دارد. روزانه متقاضیان بی‌شماری برای تزریق بوتاکس به کلینیک‌های زیبایی سراسر جهان مراجعه می‌کنند تا با این درمان ساده و سریع سال‌ها جوان‌تر به نظر برسند. هزینه تزریق بوتاکس و انواع مشتقات آن به مورد خاص هر بیمار، تعداد ناحیه‌های تزریق و قدرت عضلاتی بستگی دارد که با شل کردن آنها چین و چروک از بین می‌رود.

هنگام مقایسه قیمت‌ها و بررسی اولیه‌ای که قبل از تزریق بوتاکس انجام می‌دهید، هزینه اعلام شده را نسبت به کیفیت درمان، شایستگی‌ها و تخصص و اعتبار مرکز زیبایی بسنجید. متخصصین ما در کلینیک دکتر رضیعی ابتدا وضعیت چروک‌ها را ارزیابی می‌کنند و واحدهای بوتاکس لازم برای دستیابی به نتیجه دلخواه را تعیین می‌کنند. سپس هزینه دقیق تزریق بوتاکس را با توجه به ارزیابی‌های انجام شده اعلام می‌کنند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه تزریق بوتاکس برای نواحی مختلف یا تعیین وقت قبلی می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۴۴۲۵۵۵۵۷ ۰۲۱۴۴۲۰۱۶۹۴ تماس حاصل فرمایید.

 

جدول هزینه تزریق بوتاکس


تزریق بوتاکس علاوه بر کاهش چین و چروک اخم و پیشانی و  چروک های اطراف چشم  (خصوصا هنگام تبسم) در  کنترل وکاهش سردردهای میگرنی (در اکثر با حداقل نیمی از بیمان دچار میگرن) تاثیر بسیار خوب و مطلوبی دارد. همچنین تزریق بوتاکس زیر بغل و کف دست و یا پا، باعث از بین رفتن یا کاهش تعریق زیر بغل و تعریق کف دست می‌شود، خصوصا کسانی که دچار تعریق‌های شدید زیر بغل و یا کف دست هستند و به هیچ دارویی هم پاسخ خوبی نمی‌دهند تزریق بوتاکس درمان مطلوب و نسبتا کم عارضه یا بی‌عارضه‌ای  در مقایسه با جراحی – سمپاتکتومی یا قطع اعصاب سمپاتیک – هست ( خصوصا  در صورت تزریق صحیح و درست – توسط متخصص پوست با تجربه) شاید دیده باشید کسانی که دچار تعریق بسیار شدید در ناحیه کف پا و کف دست هستند بطوریکه حتی از گرفتن خودکار در دست و نوشتن عاجز هستند یا به علت تعریق شدید کف پا حتی نمی‌توانند چند ساعت کفش بپوشند و حتی به علت تعریق زیاد دچار بوی بسیار نامطبوع در کف پا ( یا زیر بغل ) لذا در این موارد هم بوتاکس و دیسپورت تاثیر درمانی بسیار خوبی دارند و البته مثل چین و چروک اخم و پیشانی بعد از مدتی خاص ( که در جدول ذکر شده ) اثر دارو از بین می‌رود و برای ادامه درمان باید دوباره دارو در محل تزریق شود.

تزریق بوتاکس در مناطق مختلف طبق جدول به شرح زیر می‌باشد:

(براساس میزان واحد تزریقی)

هزینه بوتاکس

به تومان

دوام و تاثیر بوتاکس

مدت اثر ( ماه )

تزریق بوتاکس

میزان واحد تزریقی

ناحیه تزریق بوتاکس
در نواحی مختلف

۲۰۰/۰۰۰

۴ تا ۷ ماه

متفاوت در افراد مختلف

۷۰ واحد

بوتاکس اخم و پیشانی و دور چشم

۱۶۰/۰۰۰

۴ تا ۷

۵۰ واحد

تزریق بوتاکس اخم وپیشانی

۸۰/۰۰۰

۴ تا ۷

۲۰

تزریق بوتاکس اخم

۶۰/۰۰۰

۴ تا ۵

۲۰

تزریق بوتاکس دور چشم

۹۰/۰۰۰

۴ تا ۷

۲۰

تزریق بوتاکس پیشانی

۳۰۰/۰۰۰

۶ تا ۹

۱۲۰ تا ۱۵۰ واحد

درمان و رفع تعریق شدید کف دست

با تزریق بوتاکس

۳۰۰/۰۰۰

۸ تا ۱۱

۱۲۰

درمان و رفع تعریق شدید زیر بغل

با تزریق بوتاکس

هزینه تزریق دیسپورت

اگر چه تزریق دیسپورت ارزان‌تر از دیگر انواع بوتاکس است، اما آمپول دیسپورت حاوی مقدار کمتری سم بوتولینوم است. بنابراین تزریق باید دفعات بیشتری تکرار شود تا نتیجه دلخواه را به دست دهد. به این ترتیب چون مقدار بیشتری از دارو مصرف می‌شود، در نهایت قیمت دیسپورت بیشتر از تزریق بوتاکس می‌شود.

نورونوکس

نورونوکس مانع رسیدن تکانه‌های عصبی به عضلات می‌شود و انقباض‌های شدید این عضلات را کاهش می‌دهد. نورونوکس با جلوگیری از دریافت پیام درد به بیماران دچار میگرن نیز کمک می‌کند. هزینه تزریق نورونوکس به تعداد واحدهای لازم برای رسیدن به نتیجه دلخواه بستگی دارد.

هزینه مصپورت (مسپورت)

بوتاکس ایرانی مصپورت (مسپورت) در ویال‌های ۵۰۰ واحدی تولید و عرضه شده است که برای مصرف سه نفر پیش‌بینی شده است و قیمت تمام شده آن تقریبا نصف بوتاکس دیسپورت انگلیسی  ۵۰۰ می‌باشد.

عامل‌های موثر بر هزینه تزریق بوتاکس


هزینه تزریق بوتاکس با توجه به عامل‌های زیر تعیین می‌شود:

  • تعداد ناحیه‌هایی که نیاز به درمان دارد: بدیهی است که هر چه تعداد ناحیه‌های در نظر گرفته شده برای جوانسازی بیشتر باشد، هزینه درمان نیز بالاتر می‌رود.
  • ناحیه مورد نظر: بعضی ناحیه‌ها به واحدهای بیشتری از بوتاکس نیاز دارد، طبعآً جوانسازی این ناحیه‌ها گران‌تر خواهد بود.
  • دوز مورد نیاز بوتاکس: چنانچه هزینه درمان برحسب تعداد واحد‌های تزریق شده بوتاکس دریافت شود، اگر چین و چروک‌ها شدت بیشتری داشته و مقدار بوتاکس بیشتری برای از بین بردن آنها تزریق شود، هزینه درمان افزایش خواهد یافت.


مقالات منتخب:


تیکسل درمان چروک خطوط دورچشم دور دهان لب گردن و پیشانی

پرسش و پاسخ مهم تاثیر هایفوتراپی در جوانسازی و لیفت صورت

جوانسازی صورت با ار اف فرکشنال سوزنی

co2 درمان اسکار و فرورفتگی جای جوش با لیزر فراکشنال

تزریق بوتاکس؛کاربردها،اثرات زیبایی و درمانی

لیزر موهای زائد: راهنمای جامع

لیفت پلک با پلاسماجت:بلفاروبلاستی بدون جراحی چین چروک، افتادگی چشم
به این پست امتیاز دهید.
هزینه تزریق بوتاکس(دیسپورت،مصپورت(مسپورت)،نورونوکس)
۲٫۵ از ۲ رای

986total visits,24visits today

در مورد مقاله فوق تبادل نظر کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*