راه و روش های کوچک کردن و لاغری باسن بدون جراحی

باسن می‌تواند يكی از نواحی مشکل‌ساز چربی برای زنان می‌باشد كه به دنبال باسن‌های گرد و ظريف هستند. كوچك كردن باسن نه‌ تنها موجب بهبود ظاهر می‌گردد، بلكه خطر ابتلا به بیماری‌هایی چون بيماری قلبی و دیابت نوع ۲ را نیز کاهش می‌دهد. کارشناسان رژيم غذایی و تناسب‌اندام در مورد کاهش سریع وزن هشدار می‌دهند، زیرا ثابت نگه‌داشتن آن دشوار بوده و می‌تواند سلامتی شمارا به مخاطره اندازد. بااین‌حال، شما می‌توانید با بهره‌گیری از روش‌های جراحی زیبایی از قبيل:‌ رادیو فرکانسی، هايفو و مزوتراپی لاغری به سریع‌ترین نتايج دست‌یابید. قبل از نااميد شدن، این مقاله به شما خواهد گفت که لاغری باسن امری ممكن است. تنها اقدامی كه شما بايد انجام دهيد مشاوره با متخصصين در مورد انتخاب روش جراحی مناسب برای دستيابی به فرم دلخواه باسن است.

متخصص زيبایی با مهارت تمام تکنولوژی پیشرفته را به‌منظور فرم دهی به بدن به روشی غیرتهاجمی به كار می‌گیرد. درمان‌های فرم دهی بدن، نقاط دارای اندوخته چربی، مانند باسن را هدف قرار می‌دهند. یک دوره از درمان‌های غیرتهاجمی نتايج قابل‌توجهی را در کوتاه‌ترین زمان ممكن به دست می‌دهد و موجب می‌شود بیماران احساس بهتری نسبت به فرم بدنی خود داشته باشند. متخصصین ما در کلینیک دکتر رضیعی در طول مشاوره پيرامون اهداف شما صحبت كرده و به‌منظور ارائه يك گزينه درمانی مناسب وضعيت بدنی شمارا مورد ارزيابی قرار می‌دهند. به‌کارگیری اين روش‌های درمانی شمارا قادر می‌سازد تا بدون نیاز به گذراندن دوره بهبودی به كوچك كردن باسن پرداخته و با اعتمادبه‌نفس بیشتر به فعالیت‌های روزمره خود بازگرديد.

در صورت تمایل به دریافت خدمات مشاوره در خصوص روش‌های کوچک کردن باسن یا رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۴۴۲۵۵۵۵۷ و ۰۲۱۴۴۲۰۱۶۹۴ تماس حاصل نماييد.

مزایای کوچک کردن باسن


كوچك كردن باسن دارای مزايای بسياری ازجمله: اندازه شدن لباس، اعتمادبه‌نفس بیشتر، پوست سفت‌تر و ظاهر جوان‌تر می‌باشد. جراحی كوچك كردن باسن موجب كاهش ذخاير چربی و بازگرداندن تناسب به بدن می‌گردد. برای برخورداری از فرم بدنی جديد آماده شويد.

متقاضیان


به‌منظور كاهش خطرات و عوارض احتمالی، توصيه می‌شود كه بيماران در زمان انجام هرگونه عمل جراحی از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشند. اين روش‌های جراحی زيبایی به‌منظور حذف مقادير متعادل چربی و فرم دهی به ناحيه ميانی بدن و كمر به كار گرفته می‌شوند و به افرادی توصيه می‌شود که دارای ذخايری از چربی در ناحیه باسن هستند كه به ورزش یا رژیم غذایی واكنش نشان نمی‌دهد. چنانچه از بزرگی باسن خود رنج می‌برید، می‌توانید برای کاهش حجم کلی باسن یا کوچک کردن باسن از اين روش‌ها منتفع شويد.

روش‌های کوچک و لاغر کردن باسن


هايفو

هايفو جديدترين تکنولوژی برای هدف قرار دادن نواحی متمرکز خاص چربی در سریع‌ترین زمان ممکن است. این تکنولوژی از طريق هدايت انرژی متمرکز در عمق ۱٫۳ سانتی‌متر و ۸ میلی‌متر براي تخريب سلول‌های چربی کار می‌کند. فرکانس بالای موج اولتراسوند موجب ايجاد حرارت در زیر پوست شده و از طريق تخريب مؤثر سلول‌های چربی باسن موجب سفت شدن پوست در ناحيه درمان می‌گردد. سلول‌های تخریب‌شده ‌به‌واسطه‌ فرآیند دفع طبیعی از طریق سیستم لنفاوی که تا بيش از ۳ ماه ادامه دارد، از بدن خارج می‌گردند. هايفوی بدن به دلیل برخورداری از یک سیستم مبدل ویژه و منحصربه‌فرد از روش‌های جراحی راحت محسوب می‌گردد. به گفته بسياری از بيماران در هايفوی کوچک کردن باسن در مقایسه با سایر روش‌ها، میزان درد قابل‌تحمل بوده و به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. تنها زمان ناراحت‌کننده زمان انتقال انرژی اولتراسوند می‌باشد، اما بعد از درمان اين احساس ناراحتی فروكش می‌کند. ممکن است تا چند ساعت پس از درمان قرمزی اندکی وجود داشته باشد، و تورم جزئی يا احساس سوزن سوزن شدن تا چند هفته طبیعی می‌باشد. این علائم خفيف و موقت هستند. علاوه بر این، ممکن است کبودی و بی‌حسی جزئی را در نواحی درمان تجربه كنيد، اما این عوارض به‌ندرت اتفاق می‌افتد و در عرض ۲ تا ۴ هفته پس از جراحی برطرف خواهد شد. یک درمان جداگانه برای هر ناحيه توصیه می‌شود، هرچند برخی از بيماران ممكن است خواستار ۲ تا ۳ جلسه درمانی برای نواحی وسیع‌تر باشند.

رادیو فرکانسی

درمان‌های كاهش چربی رادیو فرکانسی از درمان‌های چند بعدی به شمار می‌روند. آر اف يك درمان لاغری باسن مبتنی بر فركانس راديویی است كه می‌تواند در ايجاد فرم بدنی بهتر به شما كمك كند. این درمان می‌تواند در كاهش يا به حداقل رساندن چربی اضافیی انباشته‌شده در باسن به شما كمك كند و همچنین می‌تواند موجب سفت شدن پوست افتاده (که گاهی اوقات موجب رفع خطوط بدن می‌شود، گرچه رفع خطوط بدن اغلب نيازمند يك رویکرد چندگانه است)، گردد. بااین‌حال، درمان‌های رادیو فرکوئنسی (Rf) می‌تواند موجب فرم دهی نواحی خاصی از بدن و سفت كردن پوست به يك روش غیر جراحی و غیرتهاجمی بدون دوره ازكارافتادگی گردد. این کار از طریق انتقال نوعی از انرژی (فرکانس رادیویی) به بدن برای کمک به از بین بردن ذخایر چربی و سفت کردن پوست انجام می‌شود. از آنجایی‌ که این روش غیرتهاجمی می‌باشد، فاقد دوره ازکارافتادگی بوده و اين امكان را فراهم می‌آورد كه روال معمول زندگی خود را در پی بگيريد. پس از درمان، بدن شما به‌تدریج به حذف ذخاير چربی اضافی در مناطقی از بدن كه امكان جذب برآمدگی‌های بدن در آن‌ها بيشتر است، یعنی به کوچک کردن باسن و ران‌ها می‌پردازد. اکثر بیماران از احساسی شبیه به ماساژ با سنگ داغ سخن می‌گویند. به‌طورمعمول نياز به استفاده از هیچ‌گونه بی‌حسی يا ژل بی‌حس‌کننده موضعی نمی‌باشد و هیچ‌گونه آسیب سطحی به پوست وارد نمی‌گردد. بلافاصله پس از درمان، اندکی قرمزی بر روی سطح پوست و تورم جزئی وجود خواهد داشت.
دستيابی به نتايج قابل‌قبول به‌طورمعمول مستلزم ۴ تا ۶ جلسه درمانی، برای مدت ۳ تا ۶ ماه می‌باشد. درحالی‌که نتايج حاصل از اين روش ممكن است به‌اندازه نتايج جراحی قابل‌توجه نباشد، اما درمان‌ها معمولاً ارزان‌تر بوده، خطرات جراحی وجود ندارد و فاقد دوره بهبودی می‌باشد. همچنین به گفته بيماران و برخلاف برخی ديگر از روش‌های غیر جراحی كوچك كردن يا لاغری باسن، که مستلزم اعمال دماهای بالا به پوست و سوراخ كردن نواحی تحت درمان بدن می‌باشد، اين درمان‌ها کاملاً بدون درد می‌باشند.

مزوتراپی

مزوتراپی یک روش پیشرفته غیر جراحی برای لاغری و فرم دهی به بدن . کوچک کردن باسن یا لاغری باسن است. در اين روش دارو (عصاره‌های گیاهی، ویتامین‌ها و مواد معدنی) به مزودرم، لایه چربی و بافت همبند زير پوست، تزريق می‌گردد. درمان در سراسر جهان به‌عنوان یک روش تزریقی نسبتاً بدون درد شناخته‌شده است و نتایجی دائمی در لاغری و کوچک کردن باسن و کاهش سلولیت به دست می‌دهد. مزوتراپی شامل تزریق مخلوطی متشكل از ویتامین‌ها، اسیدهای آمینه و داروها درست چند میلی‌متر زیر پوست به نواحی دارای اندوخته چربی است. تنها يك قطره از محلول در هر محل تزریق استفاده می‌شود. نتایج چشمگیر است. پس از اتمام یک دوره از درمان‌های مزوتراپی، به‌طورمعمول طی یک دوره سه‌ماهه، بیماران شاهد بهبود کيفيت پوست، کاهش برآمدگی‌های پوست و کاهش وزن خواهند بود. این درمان همچنین منجر به بهبود گردش خون، انحلال رسوبات چربی اضافی و حذف بافت همبند سخت شده می‌گردد. درنتیجه، سلولیت به‌طور مؤثر از طريق حذف مواد سمی و ذخایر چربی پس از تجزیه و دفع آن از طریق کلیه‌ها (همانند صفرا در ادرار) کاهش می‌یابد. ۱۰ تا ۶ جلسه از درمان‌ مزوتراپی در فواصل ۴ تا ۱ هفته توصيه می‌شود. قبل از انجام هرگونه درمان مزوتراپی، مشاوره‌های اولیه لازم است. ارزیابی آدرنال، تیروئید و دیگر غدد درون‌ریز به‌منظور رد احتمال عدم تعادل بیوشیمیایی در بدن که ممکن است به افزايش وزن ناخواسته یا شدید منجر شود، از اهميت برخوردار می‌باشد.



مقالات منتخب:


تیکسل درمان چروک خطوط دورچشم دور دهان لب گردن و پیشانی





پرسش و پاسخ مهم تاثیر هایفوتراپی در جوانسازی و لیفت صورت





جوانسازی صورت با ار اف فرکشنال سوزنی





co2 درمان اسکار و فرورفتگی جای جوش با لیزر فراکشنال





تزریق بوتاکس؛کاربردها،اثرات زیبایی و درمانی





لیزر موهای زائد: راهنمای جامع





لیفت پلک با پلاسماجت:بلفاروبلاستی بدون جراحی چین چروک، افتادگی چشم
به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است

39total visits,1visits today

در مورد مقاله فوق تبادل نظر کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*