حجم دادن به لب با تزریق ژل و چربی ،مزایا و هزینه

لب‌های برجسته و قلوه‌ای غالباً نشانه زیبایی، سلامتی و جوانی در نظر گرفته می‌شود. حجیم کردن لب درمانی زیبایی است که به منظور بزرگ و خوش فرم کردن لب بالا و پایین انجام می‌لب‌های برجسته و قلوه‌ای غالباً نشانه زیبایی، سلامتی و جوانی در نظر گرفته می‌شود. حجیم کردن لب درمانی زیبایی است که به منظور بزرگ و خوش فرم کردن لب بالا و پایین انجام می‌شود. متخصص زیبایی ژل حجم دهنده لب یا چربی را در لب تزریق می‌کند تا با بزرگ‌تر و برجسته‌تر شدن لب‌ها بر زیبایی صورت نیز افزوده شود. متخصص زیبایی ژل حجم دهنده لب یا چربی را در لب تزریق می‌کند تا با بزرگ‌تر و برجسته‌تر شدن لب‌های برجسته و قلوه‌ای غالباً نشانه زیبایی، سلامتی لب‌های برجسته و قلوه‌ای غالباً نشانه زیبایی، سلامتی و جوانی در نظر گرفته می‌شود. حجیم کردن لب درمانی زیبایی است که به منظور بزرگ و خوش فرم کردن لب بالا و پایین انجام می‌شود. متخصص زیبایی ژل حجم دهنده لب یا چربی را در لب تزریق می‌کند تا با بزرگ‌تر و برجسته‌تر شدن لب‌ها بر زیبایی صورت نیز افزوده شود. و جوانی در نظر گرفته می‌شود. حجیم کردن لب درمانی زیبایی است که به منظور بزرگ و خوش فرم کردن لب بالا و پایین انجام می‌شود. متخصص زیبایی ژل حجم دهنده لب یا چربی را در لب تزریق می‌کند تا با بزرگ‌تر و برجسته‌تر شدن لب‌ها بر زیبایی صورت نیز افزوده شود.

اگر فکر می‌کنید لب‌هایی نازک دارید و دوست دارید لب‌ها را با بهره‌گیری از یکی از درمان‌های زیبایی غیرتهاجمی و غیرجراحی برجسته و خوش فرم کنید، ما تزریق ژل و تزریق چربی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. متخصصین کلینیک دکتر رضیعی بهترین روش غیرجراحی بزرگ کردن لب را متناسب با شرایط شما در جلسه مشاوره توصیه می‌کنند و نوع ژل و مقدار لازم برای دستیابی به نتیجه دلخواه را تعیین می‌کنند. حجیم کردن لب به روش تزریق چربی و تزریق ژل درمانی ایمن، سرپایی و غیرتهاجمی است که لب را برجسته می‌کند و با جذاب‌تر کردن صورت اعتماد به نفس را نیز ارتقاء می‌دهد.به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص برجسته کردن لب با تزریق ژل و چربی یا تعیین وقت قبلی در کلینیک دکتر رضیعی می توانید با شماره های ۰۲۱۴۴۲۵۵۵۵۷ – ۰۲۱۴۴۲۰۱۶۹۴  تماس حاصل فرمایید.

متقاضیان حجیم کردن لب


متقاضیان مناسب بزرگ کردن لب افرادی هستند که می‌خواهند لب‌های باریک خود را برجسته کنند یا آن ها را خوش فرم‌تر و زیباتر کنند. اگر از سلامت عمومی مناسبی برخوردار هستید، انتظاری واقع بینانه از نتیجه درمان و نگرشی مثبت نسبت به آن دارید، متقاضی ایده‌آلی برای حجیم کردن لب به شمار می‌روید. متقاضیان معمولاً به دلایل زیر برای بزرگ و خوش فرم کردن لب به کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنند:

 • داشتن لب‌های باریک از بدو تولد
 • برجسته کردن لب‌ها
 • نازک و باریک شدن لب بالا در اثر افزایش سن
 • متناسب نبودن لب‌ها
 • راه افتادن رژ لب در خطوط و چین و چروک‌ها

کاربردهای درمان بزرگ کردن لب


 

 • بزرگ کردن و افزایش حجم لب بالا، پایین یا هر دو لب
 • جبران کردن کاهش حجم لب‌ها و بافت‌های نرم اطراف دهان در اثر بالا رفتن سن
 • افزایش طول لب‌ها
 • اصلاح ناهنجاری‌های مادرزادی، ناشی از آسیب دیدگی یا اسکار (جای زخم) لب
 • رفع حالت افتادگی مادرزادی یا ناشی از بالا رفتن سن لب‌ها و رو به بالا بردن آن ها
 • بالا بردن و لیفت گوشه‌های دهان
 • صاف کردن خطوط عمودی ظریف اطراف لب بالا و پایین که به خطوط سیگار معروف است.
 • ایجاد قوس زیبای لب
 • بهبود حاشیه ورمیلیون (محل تلاقی کناره‌های پوست لب و غشاء مخاطی)
 • بازسازی فیلتروم زیبای لب که در اثر بالا رفتن سن از بین رفته است، فیلتروم فرورفتگی بین دو ستون مابین بینی و لب بالا است که بوسه‌گاه نیز نامیده می‌شود.

تزریق ژل


تزریق ژل یکی از راههای بزرگ کردن لب است که ضمن متناسب کردن لب‌ها عملکرد طبیعی و همچنین ظاهر آن ها را بهبود می‌دهد. استفاده از ژل حجم دهنده لب به افرادی توصیه می‌شود که می‌خواهند لب‌ها را برجسته و خوش فرم کنند.

مزایا

 • ژل حجم دهنده لب، لب‌ها را بزرگ و خوش فرم می‌کند و آن ها را اغوا کننده و برجسته‌تر نشان می‌دهد.
 • لب‌ها و به تبع آن صورت را جوان و زیباتر نشان می‌دهد.
 • بالا بردن گوشه‌های دهان
 • تزریق ژل لب درمانی غیرتهاجمی است که پس از آن نیازی به استراحت کردن نیست و بیمار می‌تواند فعالیت‌های معمول روزانه را بلافاصله پس از تزریق ادامه دهد.
 • نتایج تزریق ژل به لب دائمی نیست . ژل به طور طبیعی تجزیه می‌شود.
 • تزریق ژل در لب متناسب با دیگر اجزاء چهره انجام می‌شود تا نتیجه کاملاً طبیعی باشد.

روش تزریق ژل در لب

کرم بی‌حس کننده معمولاً قبل از تزریق روی لب زده می‌شو تا بیمار کاملاً راحت باشد. متخصص ژل حجم دهنده زیست تجزیه پذیر بر پایه اسید هیالورونیک را با کانولا یا سوزنی بسیار ظریف در لب تزریق می‌کند. متخصص مناسب‌ترین نوع ژل را با توجه به شکل لب و ویژگی‌های آن و همچنین نتیجه مورد نظر بیمار انتخاب می‌کند. تمام ژل‌های لب حاوی عامل منجمد کننده لیدوکائین هستند که ناراحتی حین عمل را به حداقل می‌رساند. متخصص ژل حجم دهنده لب را در ناحیه‌های کلیدی لب تزریق می‌کند تا لب حجیم شود و ظاهری زیبا و طبیعی پیدا کند. تزریق در لب‌ در نهایت دقت و به صورت منحصر به فرد انجام می‌شود، چون هیچ دو لبی مانند هم نیست. به همین دلیل است که باید برای این درمان زیبایی به متخصص مجرب مراجعه کنید تا بهترین نتیجه ممکن به دست آید.

دوران بهبود

 

 • لب پس از درمان قدری حساس، قرمز و متورم است. این عوارض طبیعی است و معمولاً ظرف چند روز برطرف می‌شود.
 • پس از تزریق ژل لب نیازی به استراحت کردن نیست و می‌توان فعالیت‌های معمول را بلافاصله پس از تزریق از سرگرفت.
 • کبودی گاهی پس از ورم مشاهده می‌شود که معمولاً موقتی است و پس از چند روز از بین می‌رود.
 • پزشک در جلسه مشاوره درباره دوران بهبود و عوارض احتمالی به بیمار توضیح می‌دهد.

نتایج

برخی بیماران نتایج را بلافاصله پس از تزریق مشاهده می‌کنند. ماندگاری نتایج به نوع ژل تزریق شده بستگی دارد. اکثر ژل‌های بر پایه اسید هیالورونیک ماندگاری متوسط ۶ تا ۹ ماهه را به دست می‌دهند. در پیش گرفتن سبک زندگی سالم و مراقبت از پوست در کنار دستکاری‌های جزیی برای حفظ نتایج ضروری است. ژل باید چند بار در سال در مقادیر جزیی تزریق شود تا نتیجه به دست آمده حفظ شود.

هزینه

هزینه تزریق ژل لب به نوع ژل تزریق شده، مقدار ژل به کار برده شده و حق الزحمه متخصص بستگی دارد.

تزریق چربی


چربی گرفته شده از بدن خود بیمار بهترین ماده‌ای است که برای بزرگ کردن لب به کار برده می‌شود، چرا که احتمال پس زدن آن وجود ندارد.

مزایا

 

 • استفاده از چربی بدن خود بیمار
 • چربی از ران، پهلو، باسن یا شکم گرفته می‌شود، در نتیجه ناحیه اهدا کننده چربی به طور موضعی لاغر می‌شود.
 • تزریق چربی غالباً پوست محل تزریق را نیز جوان‌تر می‌کند.
 • ظاهر نتایج و حس لمس آن کاملاً طبیعی است.
 • تهاجم روش تزریق چربی به لب حداقل است.

روش تزریق چربی

چربی به روش لیپوساکشن از ناحیه‌های دارای چربی اضافی مانند شکم و ران گرفته می‌شود. سپس چربی در سانتریفیوژ چرخانده می‌شود تا مایعات اضافی از آن جدا شود. سپس چربی تخلیص شده با محلول آب نمک (سالین) آماده سازی و در نهایت در لب‌ها تزریق می‌شود. مدت زمان درمان بسته به مورد خاص هر بیمار از ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت طول می‌کشد. در این روش هیچ برشی روی لب ایجاد نمی‌شود. چربی تزریق شده معمولاً نرم است و لمس آن حسی طبیعی دارد.

دوران بهبود

پس از آن که اثر داروی بی‌حسی تا حد زیادی از بین رفت، بیمار می‌تواند با همراهی یکی از اعضاء خانواده یا دوستان به خانه برگردد. بیمار باید روی مبل راحتی با پشتی متحرک یا با گذاشتن چند بالش زیر سر به صورت نیمه درازکش بخوابد و حتماً سر را هنگام خوابیدن بالا نگهدارد. بالا نگه داشتن سر ورم لب را کاهش می‌دهد. درد معولاً خفیف است. متخصص مسکن تجویز می‌کند تا بیمار در دوران بهبود نیز کمترین دردی حس نکند. بیمار باید حتی الامکان تا یک هفته پس از درمان استراحت کند و آرام باشد و فعالیت‌های سبکی مانند مطالعه و تماشای تلویزیون انجام دهد. ورم متوسط و کبودی به مدت یک تا دو هفته پس از تزریق چربی طبیعی است.

نتایج

 

۲۰تا۸۰درصد چربی تزریق شده جذب می‌شود و دائمی است. توصیه می‌شود تزریق چربی در فواصل ۶تا۱۲ماهه تکرار شود تا نتیجه بهینه به مرور به دست آید.

هزینه

هزینه تزریق چربی در لب به روش تخلیه چربی و تزریق آن، بزرگی ناحیه تحت درمان و حق الزحمه متخصص بستگی دارد.مقالات منتخب:


تیکسل درمان چروک خطوط دورچشم دور دهان لب گردن و پیشانی

پرسش و پاسخ مهم تاثیر هایفوتراپی در جوانسازی و لیفت صورت

جوانسازی صورت با ار اف فرکشنال سوزنی

co2 درمان اسکار و فرورفتگی جای جوش با لیزر فراکشنال

تزریق بوتاکس؛کاربردها،اثرات زیبایی و درمانی

لیزر موهای زائد: راهنمای جامع

لیفت پلک با پلاسماجت:بلفاروبلاستی بدون جراحی چین چروک، افتادگی چشم
به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است

110total visits,3visits today

در مورد مقاله فوق تبادل نظر کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*